Положення
про проведення товариського турніру з міні-футболу
між командами Таращанського та Рокитнянського районів
«Футбольна весна»
- Мета та завдання
- Турнір проводиться з метою розвитку фізичної культури і спорту, підвищення спортивної майстерності та підготовки спортсменів.
- Завданням турніру є пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності гравців, виявлення переможців та призерів.
- Організатор
2.1. ГО «ФК «Іскра» Тараща», Керівник - Іващенко Олександр.
- Керівництво змагань
- Загальне керівництво змагань здійснює Керівник ГО «ФК «Іскра» Тараща»
- Контроль і безпосередня організація та проведення змагань покладається на організаційний комітет.
- До складу оргкомітету входять: Керівник ГО «ФК «Іскра» Тараща»; офіційні представники кожної заявленої команди змагань.
- Організатор змагань не несе відповідальності за отримання ушкоджень та травм під час проведення змагань.
- Питання, які не передбачено даним Положенням, регулюються оргкомітетом.
- Час і місце проведення
- Турнір проводиться з 31 березня по 21 квітня 2018 року.
- Дата та час матчів (Календар) узгоджується представниками команд та власником спортивної споруди, затверджується Організатором змагань.
- Місце проведення змагань – міні-футбольне поле розміром 20х40м (розбіжності в рамках правил міні-футболу ФІФА), яке надає команда-господар;
- Поле для гри має відповідати правилам гри в міні-футбол ФІФА, а також має бути придатним для гри. Команда-господар має забезпечити доступність до поля та його придатність. Оцінку поля здійснює бригада арбітрів перед початком матчу.
- Умови та схема проведення змагань
- Змагання проводяться згідно «Правила гри у футзал», затвердженими ФІФА (Комітет з міні-футболу) в поточній редакції.
- До участі у турнірі допускаються громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивні (футбольні) клуби, колективи фізичної культури, фізкультурно-спортивні товариства та організації, футбольні команди які виявили бажання прийняти участь у змаганнях та подали відповідну заявку.
- До участі в змаганнях допускаються від 4 до 12 команд, які підтвердили свою участь в турнірі реєстраційною заявкою. В заявці команди має бути представлено від 5 до 16 осіб, а також офіційні представники команд.
- Гра складається з двох таймів, тривалість кожного - 20 хв. чистого часу та перервою до 5 хв. між таймами; облік ігрового часу покладається на арбітрів матчу.
- Ігри проводяться м’ячем № 4 ФІФА.
- Розіграш турніру відбувається за схемою груповий етап + плей-офф.
- Одну групу складають від 3 до 5 команд.
- Ігри групового етапу відбувають в одне коло.
- Порядок матчів на груповому етапі визначається Організатором змагань. Порядок розіграшу матчів плей-офф визначається жеребкуванням.
- Місця команд на груповому етапі визначаються за найбільшою кількістю набраних очок: Перемога -3; Нічия – 1; Поразка – 0.
- У випадку рівності набраних очок у двох чи більше команд, перевагу отримує та команда, яка має:
- Кращий результат в іграх між собою (кількість очок, кількість перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів);
- Найбільшу кількість перемог у всіх іграх;
- Кращу різницю забитих та пропущених м’ячів у всіх іграх;
- Найбільшу кількість забитих м’ячів у всіх іграх;
- Найменшу кількість пропущених м’ячів у всіх іграх;
- До плей-офф виходять 4 кращі команди з групи.
- Ігри плей-офф передбачають одну зустріч команд між собою. Команда яка зайняла вище місце у своїй групі є господарем поля.
- У випадку рівного рахунку за підсумком матчу, призначається серія пенальті.
- Фінальна гра проводиться між переможцями пів-фіналів на полі, визначеним Організатором змагань.
- Арбітраж
- Матч проводиться відповідно до «Правил гри у футзал» ФІФА покладається на бригаду арбітрів матчу, яка складається з двох осіб.
- Призначення арбітрів на матч здійснює Організатор змагань.
- Оплату арбітражу здійснюють обидві команди перед матчем в рівних частинах.
- Догляд за забезпеченням умов проведення матчу покладається на бригаду арбітрів.
- Фінансування
- Витрати пов’язані з участю команд у змаганнях: проїзд, інвентар, підготовка поля, підготовка до проведення матчу здійснюються за власний рахунок команди учасника.
- Витрати на арбітраж, суму яких обидві команди здійснюють перед матчем в рівних частинах, визначається оргкомітетом.
- За рахунок заявкового внеску команди, утворюється фонд нагородження, метою створення якого є виготовлення та придбання нагороджувальної атрибутики.
- Нагородження
- Команди – призери нагороджуються грамотами та призами.
- Фонд нагородження визначається представниками команд.
- За підсумками турніру в ході опитування представників визначаються кращі гравці:
- форвард (найбільша кількість голів); - воротар; - гравець; - захисник.
- Відповідальність
- Команда-господар забезпечує безпеку проведення змагань. Залучає, в разі необхідності, співробітників Національної Поліції для забезпечення порядку.
- Команда-господар, в особі офіційного представника команди забезпечує безпеку арбітрів матчу, представників команди-гостей та супроводжує їх під час матчу.
- Офіційний представник команди відповідає за фізичний стан та готовність гравців команди до змагань; має право звернутися до лікаря щодо отримання дозволу для гравців команди до занять фізичною культурою та спортом.
- Керівники команд, офіційні представники, тренери, гравці, які беруть участь у змаганнях, повинні виконувати всі вимоги «Правил гри», правил «Чесної гри» і даного Положення, виявляючи високу дисципліну, організованість, повагу до офіційних осіб, арбітрів, суперників та глядачів.
- Офіційний представник команди несе відповідальність за достовірність наданих ним даних.
- Медичний супровід
- Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність медичного працівника на час проведення матчу.
- Арбітри зустрічі не мають права починати зустріч без присутності медичного працівника
- У разі відсутності медичного працівника під час матчу або відмови клуба-господаря забезпечити його присутність, команді-господарю зараховується технічна поразка (0:3), команді-гостей зараховується технічна перемога (3:0).
- Дисциплінарні санкції
- За отримані дві жовті картки у грі, гравець-порушник отримує червону картку і пропускає – 1 наступну гру; за ненавмисне порушення правил без нанесення серйозних травм іншому гравцеві – 1 гру; за грубе порушення правил від 1 до 2 ігор в залежності від серйозності порушення; за грубе навмисне порушення правил, яке загрожує здоров’ю гравця іншої команди від 2 до 5 матчів; за нецензурні вислови та негідну поведінку на адресу учасників змагань (гравців, представників, арбітрів, глядачів) – попередження у вигляді жовтої картки, а в разі повторення – друга жовта; за організовану бійку на футбольному полі та за межами поля під час матчу – пряма червона картка та дискваліфікація до кінця турніру.
- Скарги та апеляції
- Команди учасники, офіційні представники матчу можуть подати скаргу/апеляцію, яка має бути розглянута Організатором змагань на протязі 5-ти днів.
- Скарга або апеляція має бути обов’язково записана в рапорт арбітра, якщо спірна ситуація відбулась до, під час або після гри.
- Додаткові умови
- Команди зобов’язані мати комплект форми однакового кольору, а також взуття, яке має відповідати правилам гри в міні-футбол (взуття без шипів).
- Арбітр зустрічі має право не допускати гравця в іншій формі, відмінній від заявленої, до матчу.
- Команда-господар має забезпечити відео зйомку матчу та надати копію відеозапису Організатору змагань та командам-учасникам у 5-ти денний термін, або розмістити запис у відкритому доступі на ресурсі youtube та надати посилання. Має бути забезпечена відповідна якість зйомки.
- Вирішення організаційних питань до та під час матчу покладається на арбітрів.
- У випадку спірних питань, остаточне рішення приймають організатори.
Керівник ГО «Футбольний Клуб «Іскра» Тараща», Іващенко Олександр
|